dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty wynajmu nieruchomości

4 229 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 229 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czackiego

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł85 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta wyłącznie w naszym biurze,mamy klucze. Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe wśród zieleni w dwurodzinnym domu na pierwszym piętrze willi.Dla pracującej bezdzietnej pary. Zwierzeta nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gałczyńskiego

Bolesławiec,dolnośląskie

2 500 zł68 m² 37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Boleslavia Nieruchomości zaprasza do wynajęcia przestronnego i słonecznego 3-pokojowego mieszkania. Lokal o powierzchni 68 m2 składa się z: - częściowo otwartej i wyposażonej kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 500 zł15 m²

 

Piętro:2/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 000 zł

Do wynajęcia pokoje we Wrocławiu Lokalizacje: 1. Baciarallego 2. Wyszyńskiego 133 3. Obornicka 20 4. Bajana 5 5. Gliniana 27 6. Szkocka 95 7. Strzegomska 252 Mieszkania są 2-3 pokojowe, a pokoje 1-3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

4 000 zł55 m² 73,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Maślice I 54,68M2 I klimatyzacja I wysoki standard I garaż podziemny Zapraszam do wynajmu mieszkania 3 pokojowego w pełni rozkładowego na Maślicach we Wrocławiu na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Piastów

Wrocław,dolnośląskie

4 000 zł76 m² 53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty: tel: (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Oferta wyłącznie w sdp nieruchomości Serdecznie polecam do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 75 m2 na ulicy Alei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Śrutowa

Wrocław,dolnośląskie

66,17 zł/m²268 m² 17 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia duży przestronny lokal z witrynami przy Wyspie Słodowej! *prowizję pośrednictwa pokrywa właściciel* Oferowana nieruchomość ma 267 m2 wielkości, dwa wejścia z ulicy, ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kniaziewicza

Wrocław,dolnośląskie

2 749 zł56 m² 49,09 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie w centrum ul. Knaziewicza 22 blok z windą Składa się z salonu, kuchni oraz dwóch sypialni Najem okazjonalny 2749 zl plus 450 zł zarzadca plus prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Pułaskiego

Wrocław,dolnośląskie

100 zł/m²40 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szanowni Państwo, polecam na wynajem lokal o powierzchni 39,30 m2 w nowym apartamentowcu przy ul. Pułaskiego 8 we Wrocławiu. Idealna lokalizacja w centrum miasta. W lokalu można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Swobodna

Wrocław,dolnośląskie

1 800 zł32 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajmu mieszkanie w doskonałej lokalizacji przy ulicy zielińskiego/swobodna. Bardzo ładny budynek, zadbany, ładna klatka schodowa. Teren budynku ogrodzony. Mieszkanie w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nenckiego

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Duży balkon nowe budownictwo garaż cicha, spokojna, zielona okolica W pełni wyposażone opis mieszkania: mam przyjemność przedstawić Państwu bardzo ładne, komfortowe mieszkanie zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

34,51 zł/m²43 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: oferta na wyłączność, dostępna wyłącznie za pośrednictwem Biura Nieruchomości willa. Do wynajęcia lokal użytkowy z osobnym wejściem i witryną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Wrocław,dolnośląskie

2 000 zł27 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

NA wynajem Przytulna, stylowa kawalerka z balkonem na Jagodnie- ul. Wagnera dla 1-2 osób. - salon z wyjściem na balkon, duża szafa garderobiana, klimatyzacja - Oddzielna kuchnia z oknem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł48 m² 60,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wysoki standard wykończenia bliskość terenów zielonych W pełni wyposażone nowe budownictwo media miejskie monitoring balkon winda garaż opis nieruchomości: mam przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wrocław,dolnośląskie

3 300 zł41 m² 80,49 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe komfortowe 2 pokojowe mieszkanie na ul. Legnickiej. Prezentowane mieszkanie położone jest na 7 piętrze nowego budynku przy ul. Legnickiej. Z dużego balkonu z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polska

Głogów,dolnośląskie

300 zł34 m² 8,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka, położona w samym sercu Starego Miasta w Głogowie niedaleko Bulwaru z miejscem postojowym pod domem. 3 piętro (winda). Mieszkanie jest w pełni umeblowane, wszystkie meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Brzezina

Brzezina,dolnośląskie

38,19 zł/m²1 440 m² 55 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

* oferta bez prowizji (0 zł) * Kontakt: - tel. Na wynajem wyjątkowy pałac o pow. 1440 m2 z XVIII wieku położony tylko 5 km od granic Wrocławia. Pałac składa się z: * parteru - 315 m2: +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Poziomkowa

Błonie,dolnośląskie

4 900 zł95 m² 51,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 182 m²

Do wynajęcia Duży, komfortowy dom pod lasem Pomiędzy Wrocławiem i Środą Śląską Zapraszam do zapinania się z ofertą wynajmu niezwykłego domu położonego w miejscowości Błonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł37 m² 72,97 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz Możliwość wprowadzenia również od 1 lutego 2024r. Mieszkanie dwupokojowe z balkonem na Kępie Mieszczańskiej przy ul. Romana Dmowskiego 19 we Wrocławiu. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł53 m² 66,04 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Zadzwoń i zapytaj o inne oferty w tej samej inwestycji. Do wynajęcia funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Centrum Wrocławia! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Lubin

Lubin,dolnośląskie

81,95 zł/m²43 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowość! dobra lokalizacja! Oferujemy Państwu na wynajem lokal usługowy o łącznej powierzchni 42,71m2, składający się z wc oraz pomieszczenia socjalnego. Lokal znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Rynek

Wrocław,dolnośląskie

50 zł/m²80 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż wolnostojący

Polecam do wynajęcia biuro w centrum Wrocławia! *prowizję pośrednictwa pokrywa właściciel* Proponowany lokal znajduje się na trzecim piętrze budynku usługowo-biurowego z windą, ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojaczka

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł39 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam Państwu przytulne 2 pokojowe, mieszkanie o powierzchni 39 m w świetnie skomunikowanej, jednocześnie zielonej części Wrocławia przy ul. Rafała Wojaczka. W okolicy znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lubańska

Bolesławiec,dolnośląskie

400 zł46 m² 8,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę, 2 pokojowe mieszkanie słoneczne (od strony południowej) na 1 piętrze przy ul. Lubańskiej z ogrzewaniem miejskim, w budynku jest winda. Mieszkanie znajduje się na nowym zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

119,96 zł/m²25 m² 2 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal gastronomia/handel/usługi| Ok ul.Legnickiej POLECAM NA WYNAJEM REWELACYJNIE ZLOKALIZOWANĄ NIERUCHOMOŚĆ, LOKAL USŁUGOWY POD GASTRONOMIĘ/HANDEL/USŁUGI Lokal umiejscowiony jest w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

95 zł/m²121 m² 11 478 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Powierzchnia usługowa premium przy Księcia Witolda, 120m2 Specjalista ds. nieruchomości Tel: ***wolne od zaraz*** Lokal z witrynami na poziomie "0" w stanie developerskim przy ul. Księcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Nabycińska

Wrocław,dolnośląskie

46 zł/m²327 m² 15 042 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: stare Miasto okolice ul. Nabycińska Ilość pomieszczeń: 10 pokoi Metraż: 327 m2 Kuchnia: osobna Piętro: 4/7 Winda: tak Dostępne: od zaraz Recepcja: tak opis nieruchomości: do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

53,33 zł/m²75 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Opis Lokalizacja: stare Miasto, ul. Podwale opis nieruchomości: do wynajęcia lokal biurowy w ścisłym centrum Wrocławia usytuowany na 16 piętrze nowoczesnego budynku. Lokal wyposażony w meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

52,63 zł/m²28 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal gastonomiczny na parterze z dużą witryną w centrum Piaskowej Góry, blisko ruchliwej ulicy i targowiska. Lokal do wejścia, składa się sali głównej, części kuchennej, zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

10 800 zł400 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nie ogrzewana hala magazynowo-produkcyjna, lub usługowa o powierzchni około 400 metrów, położona w budynku murowanym z bramą o wymiarach 3,70m x 3 m. Wysokość 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żelazna

Wrocław,dolnośląskie

1 900 zł44 m² 43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe do wynajęcia na Grabiszynku, ul. Żelazna. Wszystkie pokoje oddzielne, zamykane, aneks kuchenny, łazienka z wc. W bloku 4-piętrowym, na II piętrze. Jeden z pokoi ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe w nowym budynku. Wrocław, jagodno, ul. Drabika. Dwa oddzielne pokoje na I piętrze z balkonem. Mieszkanie umeblowane i wyposażone w nowy sprzęt:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wróblowice,dolnośląskie

2 000 zł48 m² 41,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pierwszy najem słonecznego mieszkania tuż pod Wrocławiem! Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47,75 m 2 przy ul. Henryka Brodatego we Wróblowicach, 7 km od granicy Wrocławia. Położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

3 300 zł62 m² 53,23 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: partynice/zwycięska Metraż: 62m2 Kuchnia: aneks Piętro: 2, winda dostępne: od zaraz opis nieruchomości: mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pocztowa

Wałbrzych,dolnośląskie

2 500 zł115 m² 21,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: do wynajęcia słoneczne i zadbane, trzypokojowe mieszkanie do wprowadzenia, mieszczące się w odrestaurowanej kamienicy na Starym Zdroju, niedaleko dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 800 zł54 m² 33,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umowa na wyłączność! Tylko w naszym biurze! Oferuję na wynajem bardzo ładne mieszkanie w Śródmieściu. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w kamienicy. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Inżynierska

Wrocław,dolnośląskie

2 850 zł50 m² 57 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 50 m2 położone przy ul. Grabiszyńskiej/inżynierskiej na kameralnym osiedlu Corte Verona w spokojnej okolicy z bardzo bliskim dostępem do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obornicka

Trzebnica,dolnośląskie

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w nowym budynku z windą w centrum Trzebnicy. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze, składa się z dwóch osobnych pokoi, łazienki z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dożynkowa

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj na Klecinie! 40 metrowe mieszkanie z ogródkiem. Ekspozycja na zachód. Budynek z 2021 roku. Osiedle położone w sąsiedztwie terenów zielonych, rozciągających się wzdłuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Lubin,dolnośląskie

1 800 zł60 m² 29,95 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem os. Polne W pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o pow. 60,10 m 2 położone na III piętrze w budynku z windą, na którą składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Lubin,dolnośląskie

1 700 zł46 m² 36,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje na wynajem w Lubinie. Mieszkanie w pełni umeblowane, z balkonem, położone w Centrum Lubina (okolice Starostwa Powiatowego) na 2 piętrze w bloku. Nieruchomość.