dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty wynajmu nieruchomości

4 229 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 229 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamienna

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe z balkonem na ul. Kamiennej. Salon połączony z aneksem kuchennym, sypialnia, przedpokój oraz łazienka. - kuchnia w zabudowie (zmywarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Grabarska

Wrocław,dolnośląskie

11,01 €/m²1 590 m² 17 500 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Informacje o budynku Status budynku: istniejący Rok budowy: 2016 Powierzchnia wspólna: 3,29% Całkowita powierzchnia budynku: 22 000 m2 Warunki komercyjne: parking: 95 eur koszty eksploatacyjne: 25 pln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu mieszkania w apartamentowcu Legnicka 33 z widokiem na panoramę miasta i ogromnym tarasem na najwyższym piętrze budynku. Klimatyzowane. Nowe, użytkowane przez rok. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Kowary

Kowary,dolnośląskie

4 000 zł220 m² 18,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:202 m²

Wynajm - dom W zabudowie szeregowej O pow.UZYTKOWA 115M2 W KOWARACH BLISKO KARPACZA, JEL. Góry Prezentujemy Państwu do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej o całkowitej pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staromłyńska

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł38 m² 79,32 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

kawalerka z widokiem na Odrę + balkon + komórka lokatorska / Młyn Maria Na wynajem wyjątkowa kawalerka o powierzchni 38,06 m2. Lokal znajduje się w zrewitalizowanym Młynie Maria, którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Klimasa

Wrocław,dolnośląskie

31,43 zł/m²70 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Cukiernictwo, lody , robienie kanapek - uwaga bez smażenia W razie potrzeby właściciel usunie meble widoczne na fotografiach lokal może posłużyć jako magazyn ` zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kwidzyńska

Wrocław,dolnośląskie

48,38 zł/m²339 m² 16 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia 2 piętro w biurowcu klasy B na wrocławskich Kowalach. Samodzielna powierzchnia, kontrola dostępu kartą, winda z możliwością zablokowania. Recepcja, kuchnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

3 600 zł52 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem komfortowe mieszkanie w dogodnej lokalizacji ul. Małopanewska (okolice galerii Magnolia), w pełni wyposażone. Komfortowe mieszkanie 2 pokojowe z tarasem i podwójnym miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Daszyńskiego

Trzebnica,dolnośląskie

3,45 zł/m²33 m² 115 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu (w opcji na dni) gabinetów w poradni logopedyczno-pedagogicznej położonej w Trzebnicy przy ul. Daszyńskiego. Lokal Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

3 900 zł71 m² 54,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie na Ołtaszynie poleca się na wynajem. Mieszkanie idealne dla pary lub rodziny, położone jest na terenie zamkniętego, kameralnego osiedla w otoczeniu niskiej zabudowy. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

40 zł/m²26 m² 1 040 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecam do wynajęcia lokal biurowo - usługowy przy samym Centrum! Biuro o powierzchni 26 m2, położone jest na pierwszym piętrze budynku biurowo - usługowego z własnym parkingiem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł36 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! link do filmu: /watch?v=sxmv5yo1wja do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wołodyjowskiego

Polkowice,dolnośląskie

1 600 zł53 m² 30,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu mieszkanie na wynajem w Polkowicach przy ul. Wołodyjowskiego. Najem okazjonalny. Mieszkanie dostępne od 1 marca 2024 r. Usytuowane jest na II piętrze w bloku 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dworcowa

Wrocław,dolnośląskie

1 800 zł33 m² 54,22 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ogrzewanie miejskie centrum miasta 100 metrów do pkp, pks 15 minut pieszo do rynku monitoring Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronną kawalerkę zlokalizowaną blisko centrum Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cukrowa

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł66 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy, przestronny, słoneczny, a przede wszystkim przytulny 3 pokojowy apartament położony na wrocławskich Krzykach. Wrocław, krzyki, klecina, ul. Cukrowa Do dyspozycji domowników jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

2 100 zł35 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w nowym apartamentowcu na Podzamczu. Mieszkanie o powierzchni 35m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki z wc. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Strońska

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł44 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie W pełni rozkładowe piławska / świeradowska / centrum feriogaj mieszkanie umeblowane Z osobna kuchnią blok Z 2010r / balkon / winda bardzo dobre połączenie komunikacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojaczka

Wrocław,dolnośląskie

2 100 zł39 m² 54,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Gorąco polecam mieszkanie dwu pokojowe, położone we Wrocławiu przy ul. Wojaczka! Mieszkanie o pow 38,7 mkw, położone na pierwszym piętrze składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Macieja

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świetna lokalizacja. Bardzo blisko Wyspy Słodowej, placu Bema, ulicy Łokietka, uniwersytetu Wrocławskiego. Mieszkanie 50 m2. Jeden duży pokój i drugi mniejszy. Jest to 4 piętro - poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

6 750 zł375 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa namiotowa o powierzchni 375 m kw. Posadzka betonowa, brama wjazdowa, wysokość ok. 6 m., magazyn nieogrzewany. Doskonałe skomunikowanie. Cena wynajmu magazynu 18 zł/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 800 zł36 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie dwupokojowe o pow. 36m2 usytuowane na I piętrze w bloku na Os. Młodych. Nieruchomość składa się z: dużego pokoju z francuskim oknem, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Plutona

Głogów,dolnośląskie

1 500 zł62 m² 24,19 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni 62 m2, położone przy ulicy Plutona na osiedlu Kopernik. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w wieżowcu, są dwie windy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wichrowa

Wrocław,dolnośląskie

5 500 zł62 m² 89 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel: (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Serdecznie polecam do wynajęcia 3-pokojowe nowe mieszkanie z pięknym ogródkiem. Planty Racławickie, fitness tylko dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Żarska

Polkowice,dolnośląskie

37,84 zł/m²37 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajmu lokal biurowo-usługowy o powierzchni 37 m2 w Polkowicach przy ul. Żarskiej. (na parterze) Przeznaczenie lokalu biurowo-uslugowe. Możliwośc przystosowania pod różne rodzaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Żmudzka

Wrocław,dolnośląskie

32,50 zł/m²137 m² 4 438 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu niezwykłej nieruchomości przy ulicy Żmudzkiej 37a. Do wynajęcia duży, przestronny lokal usługowy o powierzchni 136m2 z przynależnym miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

2 400 zł71 m² 33,80 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości oferuje do wynajęcia piękne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem na Osiedlu Młodych w Świdnicy. Mieszkanie o powierzchni 71 m 2 w bardzo atrakcyjnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piwnika-Ponurego

Wrocław,dolnośląskie

1 800 zł43 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedmiotem najmu jest 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,2m2 położone na drugiej kondygnacji na osiedlu o niskiej zabudowie przy ul. Piwnika-Ponurego we Wrocławiu. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Nabycińska

Wrocław,dolnośląskie

59,52 zł/m²42 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: stare Miasto okolice ul. Nabycińska Ilość pomieszczeń: 1 Metraż: 42 m2 Piętro: 6/7 Winda: tak Dostępne: od zaraz Recepcja: tak opis nieruchomości: do wynajęcia lokal biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Konstytucji 3 Maja

Wrocław,dolnośląskie

1 800 zł33 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

3 400 zł60 m² 56,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas: na wynajem przestronne i bardzo ciepłe 2-pokojowe mieszkanie w Centrum Świdnicy w budynku z windą. Mieszkanie o pow. 60,35 m2 składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

4 000 zł45 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia loftowy apartament w jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków we Wrocławiu położonym na terenie inwestycji Bulwar Staromiejski przy pl. Jana Pawła II. Lokalizacja: apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

4 550 zł64 m² 71,09 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below Mam przyjemność przedstawić ofertę najmu tego wyjątkowego apartamentu o powierzchni 64m2 w jednej z najlepszych lokalizacji z widokiem na rzekę - na Kępie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaciszna

Oława,dolnośląskie

1 850 zł57 m² 32,34 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2-pokojowe przytulne mieszkanie w nowym bloku na ul. Zacisznej 66 w Oławie ( jest winda ). Łączny miesięczny koszt najmu: około 2850 zł dla 2 osób. Na mieszkanie skład ają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

75 zł/m²20 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy do wynajęcia w odległości 250 m od dworca pkp, oraz 1 km od Rynku. Lokal bardzo dobrze widoczny dla przechodzących i przejeżdżających klientów, usytuowany na rogu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

4 000 zł130 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości poleca do wynajmu przestronne 3-pokojowe mieszkanie w Świdnicy. Mieszkanie o powierzchni 130 m po kapitalnym remoncie. Mieszkanie składa się z: - salon - dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

31,43 zł/m²35 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmę lokal przy głównym ruchu pieszym z witryną. Lokal po remoncie. Okna plastikowe, roleta antywłamaniowa, dodatkowe kraty przy drzwiach. Lokal niedawno po remoncie powierzchni handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

2 100 zł56 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości oferuje do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie w centrum Świdnicy o powierzchni 56 m 2 usytuowane na 1 piętrze kamienicy. Tylko U nas! mieszkanie wolne od 01.04.2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Świebodzice,dolnośląskie

1 500 zł30 m² 49,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie na 2 piętrze na Osiedlu Green Park w Świebodzicach. Budynek z 2022 roku. Ogrzewanie miejskie. Do mieszkania przynależy komórka. Kuchnia wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kresowa

Lubin,dolnośląskie

2 500 zł60 m² 41,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie os. Zalesie Do wynajęcia bezczynszowe mieszkanie o pow. 60,4m2. Usytuowane na II piętrze - trzypiętrowego budynku na os. Zalesie I. Nieruchomość składa się z umeblowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Tęczowa

Brzeg Dolny,dolnośląskie

1 500 zł26 m² 58,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie na os. Warzyń w Brzegu Dolnym (ok.30km od Wrocławia), dla jednej lub 2-ch osób/pary max. Mieszkanie jasne, ciepłe, środkowe, ip. Blok z lat 70-tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Suwalska

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł39 m² 64,27 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta Wynajmu Mieszkania we Wrocławiu, maślice przy ul. Suwalskiej z miejscem parkingowym Bezpośrednio od właściciela, bez prowizji Na wynajem nowe oraz elegancko urządzone mieszkanie.