dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty wynajmu nieruchomości

4 229 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 229 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Pokoju

Głogów,dolnośląskie

1 400 zł35 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duża kawalerka położona przy ul. Obrońców Pokoju w Głogowie. Kawalerka składa się z dużego pokoju z balkonem , odrębnej kuchni oraz łazienki z kabina prysznicową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kościuszki

Wałbrzych,dolnośląskie

18 zł/m²272 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty Na wynajem dwupoziomowy lokal zlokalizowany w ścisłym centrum Wałbrzycha, tuż przy samym Rynku Starego Miasta. Budynek Nieruchomość znajduje się w starym budynku pochodzącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krasińskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

1 400 zł31 m² 45,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 31m2. Mieszkanie składa się z pokoju, widnej kuchni oraz łazienki z wc. W mieszkaniu nowe okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Suchardy

Wrocław,dolnośląskie

3 200 zł56 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolne od zaraz! dwa duże pokoje (możliwość zamieszkania dwóch par!) możliwośc wynajmu 1 pkoju - cena 1700 zł + media! Gorąco polecam mieszkanie dwu pokojowe położone we Wrocławiu przy Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

44,44 zł/m²45 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

W sercu prestiżowej kamienicy, gdzie historia splata się z nowoczesnością, znajduje się wyjątkowe miejsce poświęcone pięknu i relaksowi. W pełni dostosowany lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

8 000 zł200 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do wynajęcia. Z przyjemnością prezentujemy dom z ogrodem w zabudowie bliźniaczej na wrocławskich Krzykach. Parter domu składa się z salonu połączonego z jadalnią, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

2 600 zł48 m² 54,64 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowe budownictwo! pierwsze zasiedlenie! Gorąco polecam mieszkanie trzy pokojowe położone w Siechnicach. Mieszkanie o pow 47,58 mkw składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, - sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł43 m² 65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tel. -wolne od zaraz- #obejrzyj film z mieszkania na youtube (film zamieszczony w powyższych parametrach) Polecam do wynajęcia apartament 2 pokojowy na 3/3 piętrze przy ul. Sołtysowicka 29g.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

2 450 zł46 m² 53,26 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

- nowoczesne osiedle, - miejsce postojowe, - komórka - to podstawowe atuty mieszkania zlokalizowanego na Hubach przy ulicy Nyskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Legnica

Legnica,dolnośląskie

2 000 zł59 m² 33,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu piękne mieszkanie na wynajem. Nieruchomość położona jest w Legnicy, na Osiedlu Kopernika .Budynek rodzaju: wieżowiec. Powierzchnia nieruchomości wynosi 59 m2. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

4 000 zł75 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane, wyposażone w sprzęt agd, dostępne od zaraz! Do wynajęcia przestronne, dwupoziomowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 75 m2 na 6 piętrze budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

84,43 zł/m²207 m² 17 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na sprzedaż duży lokal usługowy/gastronomiczny o powierzchni 207,27mkw. zlokalizowany jest na parterze nowego apartamentowca Angel city przy ul. Walońskiej/traugutta, który stanowi integralną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Głowackiego

Wrocław,dolnośląskie

1 200 zł16 m²

 

Piętro:2/2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 200 zł

Pokój znajduje się na poddaszu w budynku dwurodzinnym. Do pokoju przynależy aneks kuchenny i kabina prysznicowa do wyłącznego użytkowania. Wejście wspólne z mieszkaniem na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wichrowa

Wrocław,dolnośląskie

5 200 zł80 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. Piękne, duże mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, gotowe do zamieszkania! *wolne od stycznia* otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się na cichym, rodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Antoniego

Wrocław,dolnośląskie

140 zł/m²50 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Zapraszam do skorzystania z wyjątkowej oferty wynajmu lokalu użytkowego przy ulicy Świętego Antoniego we Wrocławiu. Lokal o powierzchni około 50 m2 stanowi idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

4 500 zł65 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe, 65mkw, na Maślicach, 3 osobne pokoje, otwarta kuchnia. Cena 4500 że wszystkimi opłatami w tym jnternet(przy założeniu że mieszkać będą 4 osoby) może zamieszkać więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orla

Lubin,dolnośląskie

1 600 zł54 m² 29,68 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia odświeżone 3-pokojowe mieszkanie o pow. 53,9 m2 Nieruchomość położona na 8 piętrze w wieżowcu przy ul. Orlej na osiedlu Przylesie w Lubinie. Mieszkanie rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

4 500 zł57 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

For english - please scroll down Do wynajęcia w pełni umeblowane, trzypokojowe mieszkanie z trzema loggiami w Centrum Wrocławia! W mieszkaniu znajduje się klimatyzacja! Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

9 400 zł223 m² 42,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Okolice Oltaszyn Wysoka Pieklny dom Wolnostojacy! Polecamy do wynajmu dom jednorodzinny wolnostojacy Nieruchomość posadowiona na działce o pow. 804m2 parter: , kotłownia (bardzo ekonomiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

4 855 zł130 m² 37,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Bliźniak 130m2/ 5-pok Ogród Wrocław-Dobrzykowice` Na wynajem nowo wybudowany dom/bliźniak 130m2 znajdujący się w Dobrzykowicach- pierwszy wynajem. Parter: korytarz, wc, salon z kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Oława

Oława,dolnośląskie

2 100 zł36 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne i przytulne 2 pokojowe mieszkanie blisko centrum. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym i rozkładaną sofą oraz oddzielną sypialnią. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Klasztorna

Wrocław,dolnośląskie

8 000 zł200 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:358 m²

Specjalista ds. nieruchomości Tel: for english please scroll down Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w dzielnicy krzyki/wojszyce przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łąkowa

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

1 500 zł30 m² 50,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulana kawalerka w Polanicy Zdroju. Mieszkanie ciepłe, czyste i zadbane. Dostępne od 1 lutego 2024r. Mieszkanie umeblowane, składa sie z osobnej kuchni, pokoju , łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, Śródmieście

Wałbrzych,dolnośląskie

50 zł/m²30 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia oferuję lokale znajdujące się w nowoczesnym centrum medycznym. Nieruchomość o powierzchni 30 m 2 zlokalizowana w nowym budynku. Każde pomieszczenie zostało wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

3 800 zł48 m² 79,17 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Zadzwoń i zapytaj o inne oferty w tej samej inwestycji. Do wynajęcia nowe funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Centrum Wrocławia!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Sokołowsko

Sokołowsko,dolnośląskie

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowoczesne nowe mieszkanie 40m2 w pełni umeblowane , w cichej i spokojnej okolicy, w zielonej okolicy, blisko lasu,mieszkanie z trwanikiem i tarasem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dożynkowa

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia eleganckie mieszkanie przy ul. Dożynkowej w nowym, niskim budynku oddanym do użytku w 2022 r., zlokalizowanym na nowoczesnym Osiedlu Między Parkami. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Podchorążych

Oleśnica,dolnośląskie

1 803 zł6 013 m² 0,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyciąg Z ogłoszenia O przetargu Starosta Oleśnicki ogłasza I przetarg ustny nieograniczony działki niezabudowanej, będącej własnością Skarbu Państwa, położonej w Oleśnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Okrzei

Legnica,dolnośląskie

55 zł/m²130 m² 7 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

DO wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 130 m2 przy ulicy Okrzei w Legnicy, znajduje się on w reprezentatywnej kamienicy w dzielnicy Tarninów na 1 piętrze, znajdującej się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sudoła

Oleśnica,dolnośląskie

2 490 zł50 m² 49,80 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

M2 W pełni wyposażenie, najem okazjonalny! Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o pow. 50 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w bloku przy ul. Sudoła. przestronny salon, sypialnia, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bajana

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł46 m² 63,74 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below Do wynajęcia przytulne 2 pokojowe mieszkanie w apartamentowcu na osiedlu Lokum Da Vinci przy ul. Bajana 24b. Nieruchomość Mieszkanie jest rozkładowe, składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świdnicka

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł52 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 01 stycznia 2024 r 2 pokojowy komfortowy apartament o pow 52 m kw znajdujący się przy ul. Świdnickiej 8. Budynek w kwadracie ulic: świdnicka, oławska, szewska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Rycerska

Wrocław,dolnośląskie

2 100 zł28 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od 01.02.2024 nowoczesna kawalerka z ogródkiem na ul. Rycerska 9 (z możliwością wynajmu parkingu ) Budynek z 2023r, pierwszy najem, wszystko nowe Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

1 600 zł29 m² 55,17 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Jednopokojowe mieszkanie z balkonem do wynajęcia przy ulicy Legnickiej 57. Najważniejsze atuty: -> Świetna lokalizacja -> Dobra komunikacja -> Komórka lokatorska ->.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gwiaździsta

Wrocław,dolnośląskie

1 700 zł29 m² 58,62 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Jednopokojowe mieszkanie do wynajęcia na Krzykach przy ulicy Gwiaździstej o powierzchni 29 m2. Komfort i świetna lokalizacja zapewnione. Zalety mieszkania to: +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimasa

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł46 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Dwupokojowe mieszkanie z balkonem do wynajęcia przy ulicy Klimasa na Krzykach. Osiedle strzeżone zamknięte. Najważniejsze atuty mieszkania: + Cichobieżne windy. +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Grunwaldzki

Wrocław,dolnośląskie

1 800 zł31 m² 58,06 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Świetne jednopokojowe mieszkanie do wynajęcia w Śródmieściu przy Placu Grunwaldzkim. Największe atuty mieszkania: + Świetna lokalizacja + Komórka lokatorska + Winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 800 zł25 m²

 

Piętro:2/5

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 800 zł

Możliwa faktura vat-Biurom Nieruchomości dziękujemy za kontakt Do wynajęcia przestronne, zadbane mieszkanie w podziale na pokoje .W pobliżu wiele uczelni, centrum handlowe Pasaż Grunwaldzki, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

900 zł20 m²

 

Piętro:1/5

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1-krotność czynszu

Mieszkanie do wynajeci z 2 pokojami ,kuchnia ,lazienka przedpokoj. Blisko wszystich uczelni i centrum. Mozna wynajac cale mieszkanie albo pokoj samodzielny. wolne od lutego 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

1 600 zł24 m²

 

Piętro:1/3

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 000 zł

Do wynajęcia jeden pokój 24 m2 dla osoby studiującej pary lub dwóch osób dostępny od listopada czynsz 1600 zł plus zaliczka na opłaty administracyjne i media W pokoju wygodne dwie kanapy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Vespucciego

Wrocław,dolnośląskie

5 900 zł71 m² 83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. Zapraszam do wynajmu pięknego apartamentu o powierzchni ok. 71 m2, położonego na przedostatnim piętrze w budynku na osiedlu Olimpia Port. Otoczenie nieruchomości:.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij