dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty wynajmu nieruchomości

4 229 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 229 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Pokój, ul. Gliniana

Wrocław,dolnośląskie

680 zł9 m²

 

Piętro:4/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przytulny pokój w czteropokojowym mieszkaniu, zlokalizowanym niedaleko Rynku oraz Dworca Głównego *9 m2 *4piętro *w sąsiedztwie znajduje się Uniwersytet Ekonomiczny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

7 000 zł70 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel. (english version below) *** pierwszy najem *** Serdecznie polecam do wynajęcia piękne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 70m2. Nieruchomość zlokalizowana w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbowa

Lubin,dolnośląskie

2 000 zł51 m² 39,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowość! Mieszkanie dostępne od zaraz! Oferujemy Państwu na wynajem mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51m2 przy ul. Wierzbowej w Lubinie. W okolicy znajdują się sklepy ogólnospożywcze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

2 100 zł36 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

UL. Kolejowa plac legionów blisko rynku centrum 2 pokoje piwnica winda Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie dwupokojowe znajdujące się przy ul. Kolejowej, 10 minut spacerem do wrocławskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

2 500 zł42 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem od zaraz Wyposażone mieszkanie dwupokojowe. Bardzo wygodne z ogródkiem. Szukamy osób niepalących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 650 zł43 m² 38,37 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia dwupokojwe mieszkanie w zielonej i spokojnej okolicy. Wnętrze odświeżone, bardzo zadbane, łazienka świeżo po remoncie. Ogrzewanie centralne gazowe, wszystkie sprzęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

3 200 zł43 m² 73,82 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Do wynajęcia w pełni umeblowane, funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Centrum Wrocławia! Miejsce postojowe w garażu podziemnym cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

3 400 zł38 m² 88,31 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

OR english - please scroll down Zadzwoń i zapytaj o inne oferty w tej samej inwestycji. Do wynajęcia funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Centrum Wrocławia! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle XXV-lecia

Bielawa,dolnośląskie

1 200 zł37 m² 32,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze, jednym z bloków na osiedlu XXV lecia. W skład nieruchomości wchodzą 2 pokoje ( jeden z balkonem francuskim), kuchnia, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbowców

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel: krzyki, skarbowców! Mieszkanie dostępne od zaraz! Do wynajęcia w pełni wyposażone 2 pokojowe mieszkanie. Mieszkanie o powierzchni 50 m2, znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kręta

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł40 m² 64 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty: tel: e-mail: (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Serdecznie polecam luksusowe 2-pokojowe mieszkanie położone w świetnej lokalizacji. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

5 000 zł300 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Duży 8 pokojowy dom w dobrym standardzie, również dla pracowników przy ul. Gromadzkiej. Około 3,5km od lotniska, niecałe 2km do Lidla. Obok, przystanek autobusowy, ale polecam raczej posiadaczom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

7 999 zł99 m² 81,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Piękny dom do wynajęcia ok. Grota Roweckiego! Polecam na wynajem duży dom ok. Grota Roweckiego/ Kurpiów. Top Dół: -salon z aneksem kuchennym -garderoba -łazienka z prysznicem Ogród góra:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Żegiestowska

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Hit okazja Kawalerka / 35m2 / balkon / Gaj Polecamy na wynajem kawalerkę w bardzo dobrej lokalizacji - na wrocławskim Gaju, przy ulicy Żegiestowskiej. Układ funkcjonalny nieruchomości: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kurkowa

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english. English description below. Dzisiejsza oferta zaprowadzi nas w miejsce, gdzie nowoczesność łączy się z dbałością o każdy szczegół. Mieszkanie przeznaczone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Czajkowskiego

Wrocław,dolnośląskie

66,70 zł/m²27 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy przy ulicy Piotra Czajkowskiego na wrocławskich Karłowicach. Lokal zlokalizowany na parterze niskiego, trzypiętrowego budynku, z wejściem od podwórza. Z tyłu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Inflancka

Wrocław,dolnośląskie

1 250 zł45 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

1 pokój/psie Pole/ dobry dojazd do centrum Oferujemy na wynajem 1 pokój w mieszkaniu 2 pokojowym na Psim Polu przy ul. Inflanckiej. Mieszkanie w pełni umeblowane, w łazienkę pralką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Głogów

Głogów,dolnośląskie

1 400 zł46 m² 30,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na ulicy Aleja Wolności w Głogowie na 1 piętrze. Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 46 m2. Składa się z: pokoju dziennego z aneksem, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Dubois

Wrocław,dolnośląskie

650 zł6 m²

 

Piętro:2/5

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: *do wynajęcia pokój nr. 2 w trzypokojowym mieszkaniu przy ul. Dubois 3 *kamienica, 2 piętro, wyposażenie w wysokim standardzie *ogrzewanie miejskie Wyposażenie: *pokój: łóżko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Polna

Bolesławiec,dolnośląskie

1 500 zł24 m² 63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Boleslavia Nieruchomości poleca mieszkanie typu kawalerka usytuowane w sercu miasta przy ul. Polnej w Bolesławcu. Lokal mieszkalny o pow. 24 m2 składa się z: - aneksu kuchennego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

59 zł/m²116 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta Lokalu usługowego/handlowego położonego w frontowej części nowego budynku wielorodzinnego na Maślicach we Wrocławiu. Powierzchnia lokalu to 116 m2, którego główną przestrzeń tworzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

4 801 zł130 m² 36,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Bliźniak 130m2/ 5-pok Ogród Wrocław-Dobrzykowice/ Na wynajem nowo wybudowany dom/bliźniak 130m2 znajdujący się w Dobrzykowicach- pierwszy wynajem. Parter: korytarz, wc, salon z kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

16 000 zł118 m² 136 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament na wodzie z tarasem na dachu Opiekun oferty: sdp Nieruchomości tel. licencja pfrn nr 28332 Na wynajem luksusowy apartament na wodzie z tarasem na dachu. Otoczenie: luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

1 600 zł49 m² 32,65 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ustronie - mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 49m2, położone na parterze w bloku 4-piętrowym. Bardzo dobra lokalizacja, blisko szkoła, przedszkole, przystanek komunikacji miejskiej, markety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Wrocław,dolnośląskie

8 000 zł200 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szanowni Państwo, przedstawiamy do wynajęcia dom znajdujący się w dzielnicy Krzyki Ołtaszyn Do wynajęcia jest dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 160m2, położony we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dolne Młyny

Bolesławiec,dolnośląskie

2 200 zł60 m² 36,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! słoneczne mieszkanie, trzypokojowe, i piętro, piwnica, garaż, miejsce parkingowe przed garażem! nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości nad Nysą ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

1 900 zł20 m² 95 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find A perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! do wprowadzenia od 10 grudnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czysta

Wrocław,dolnośląskie

4 000 zł66 m² 66,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio 3 pokojowy apartament 66 m kw Wysoki standard w rewelacyjnej lokalizacji, 10 min pieszo do Starego Rynku ulica Świdnicką .Mieszkanie czyste ,zadbane, podłogi z drewna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Pereca

Wrocław,dolnośląskie

1 800 zł26 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Rezerwacja Proszę o kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 17.00, po wyznaczonych godzinach proszę o wiadomość SMS. Mieszkanie przeznaczone dla osób pracujących, bez dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana

Bolków,dolnośląskie

2 000 zł250 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:400 m²

| do wynajęcia całe pierwsze piętro budynku, dwie sale, każda o powierzchni ponad 100m2, pomieszczenie gospodarcze, biuro, wc. Budynek w dobrym stanie technicznym. Pomieszczenia wymagają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł57 m² 44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokoje 56,82 m2 z miejscem garażowym i balkonem Zlokalizowane na ulicy Łomnickiej na Stabłowicach. Mieszkanie jest usytuowane na IV piętrze w budynku IV piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Kukuczki

Wrocław,dolnośląskie

250 zł12 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia miejsce postojowe o powierzchni 12,50 m2 (2,50m X 5m), usytuowane w garażu poziemnym w nowym budynku we Wrocławiu na Krzykach przy ulicy Kukuczki 7. Super lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Haukego-Bosaka

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł39 m² 77,16 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

@witajwiglica Eleganckie mieszkanie typu studio do wynajęcia w samym sercu miasta! To mieszkanie oferuje wygodę, bezpieczeństwo i luksusowy styl życia. Położone na ostatniej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

5 500 zł336 m² 16,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia murowaną halę magazynową o powierzchni 336 m kw. Magazyn ocieplony ,posadzka przemysłowa, doświetlenie. Dostęp z poziomu zero -brama 2,5m/2,20m. Cena : 5500zł+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiepury

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 800 zł36 m² 50,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie jednopokojowe na osiedlu Zabobrze przy ulicy Kiepury w bloku na I piętrze. Lokal składa się z bardzo ładnego dużego słonecznego pokoju dziennego, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem, Ikara

Wrocław,dolnośląskie

70 zł/m²70 m² 4 879 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy pod gastronomię w centrum dużego osiedla. Lokal na parterze. Doskonała ekspozycja na ciąg komunikacyjny. Przez ostatnie 12 lat w lokalu funkcjonowała pierogarnia. Na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 400 zł67 m² 20,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe na Białym Kamieniu. Mieszkanie składa się z : - przedpokoju, - dwóch niezależnych pokoi, - kuchni - łazienki. Mieszkanie umeblowane. Ogrzewanie węglowe. Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kawalerzystów

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł55 m² 49,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Serdecznie polecam piękne, jasne, dwupokojowe mieszkanie na rodzinnym osiedlu na wrocławskich Partynicach. Lokalizacja: krzyki-Partynice,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Granitowa

Wrocław,dolnośląskie

5 500 zł89 m² 61,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Hit 4 pokoje / wysoki standard / 89m2 / Wojszyce Polecamy do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 89 m2 mieszczące się na piętrze szeregowego budynku położonego we wrocławskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Lubin

Lubin,dolnośląskie

47,62 zł/m²42 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Centrum. Do wynajęcia - od zaraz - Lokal użytkowy z własnym miejscem postojowym o powierzchni 42,00 m2, położony na parterze budynku, zlokalizowany na osiedlu Świerczewskiego. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

9 876 zł44 m² 224,45 zł/m²