dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty wynajmu nieruchomości

4 229 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 229 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł37 m² 67,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia - wolne, dostępne od zaraz Właściciele nie wyrażają zgody na zwierzęta w mieszkaniu Mam Państwu do zaoferowania piękne, komfortowe 2 pokojowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Wietrzna

Wrocław,dolnośląskie

5 000 zł100 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Agent prowadzący: tel.: ***I SPEAK ENGLISH (scroll down)*** Dostępny od zaraz luksusowy apartament na Krzykach na ulicy Wietrznej ze świetnym dojazdem do Centrum - blisko pętli krzyki skąd jedną linią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wombat nieruchomości oferuje do wynajęcia kawalerkę w Centrum Świdnicy. Tylko U nas! wolne od zaraz! Mieszkanie o powierzchni 40 m w pięknej kamienicy w Rynku Świdnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla wymagających klientów premium. Mogą być również obcokrajowcy. Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, w pięknej, zielonej okolicy, położone na urokliwym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 650 zł24 m² 110,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta top! ogródek + parking / ok. Politechniki. Hydropolis / Na Grobli / plac grunwaldzki Polecam na wynajem kawalerkę z ogródkiem o powierzchni 24,1 m2. W pełni wyposażona kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dyrekcyjna

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł46 m² 65 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam przytulny, rozkładowy, 2-pokojowy apartament na wynajem. Apartament z racji swojej lokalizacji będzie świetną propozycją zarówno dla studentów jak i osób pracujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Myrka

Legnica,dolnośląskie

3 500 zł87 m² 40,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem apartament czteropokojowy z 2 balkonami o powierzchni 86,61 m2, znajdujące się na bezpiecznym parterze. Dla wymagających klientów. Oferta na wyłączność - tylko W naszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

1 200 zł65 m² 18,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 56 mkw w Boguszowie w okolicach marketu Biedronka. Mieszkanie po remoncie składa się z 2 pokoi, widnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gałczyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł48 m² 63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opiekun oferty: tel. Nowe, dwupokojowe mieszkanie na nowym osiedlu Wojszyckie Alejki. Mieszkanie dostępne na pierwszy najem, od zaraz. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje na Wojszycach, prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie na Piaskowej Górze w Wałbrzychu. Lokal położony jest na ósmym piętrze w bloku. Składa się z : - dwóch pokoi - kuchni - łazienki z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 300 zł39 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję mieszkanie w dzielnicy Nowe Miasto. Mieszkanie składa się z : - kuchni - pokoju - łazienki z wc - przedpokoju Mieszkanie ładne i słoneczne w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Graniczna

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł49 m² 56,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny na minimum rok, z możliwością przedłużenia. Wynajmę 2-pokojowe, rozkładowe i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,43m2 na Muchoborze Wielkim przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Oławska

Wrocław,dolnośląskie

70 zł/m²141 m² 9 854 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Agent prowadzący: tel: ***I speak english (scroll down)*** Zapraszam do zapoznania się z ofertą powierzchni biurowej w pięknej kamienicy znajdującej się w ścisłym centrum, w rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

1 900 zł31 m² 61,29 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find A perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! do wprowadzenia od zaraz _.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poznańska

Wrocław,dolnośląskie

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwa pokoje na szczepinie Polecam do wynajęcia przytulne mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym, położone na pierwszym piętrze w pięciopiętrowym bloku z windą, z 1993 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł70 m² 41,43 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Serdecznie polecam piękne, jasne, trzypokojowe mieszkanie na rodzinnym osiedlu na wrocławskim gaju. Mieszkanie przechodzi teraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

70 000 zł2 000 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala produkcyjna o powierzchni około 2000 m kw. Hala ogrzewana, doświetlona, posadzka niepylna, wysoka moc energetyczna, suwnica 1,5 t. Wysokość hali 6- 7,30 m. dodatkowo część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

75,64 zł/m²78 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal usługowy (u2) w budynku mieszkalnym, na parterze, przy ul. Kajdasza we Wrocławiu. Powierzchnia 78 m2. Lokal składa się z jednej dużej powierzchni z wydzieloną toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Na Polance

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[nowy materac - na zdjęciu jest stary, który został wymieniony na całkowicie nowy] Wynajmę mieszkanie 45m2 składające się z: - salonu z aneksem 22 m2 - osobnej sypialni 12m2 - łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Potebni

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł57 m² 49,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Polecam mieszkanie wykończone w wysokim standardzie z systemem inteligentnego zarządzania mieszkaniem! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciche mieszkanie 2 pokojowe w nowym budynku na osiedlu Jagodno przy ul. Drabika. Mieszkanie mieści się na iipiętrze w budynku z 2023 r. Lokal wykończony w bardzo wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prądzyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:7/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ilość pokoi: 2 Metraż: 37m2 Kuchnia: aneks Piętro: 7/7, blok z windą z 2017roku, balkon Informacje dodatkowe: wolne od listopada, opis nieruchomości: mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona, ul. Szczecińska

Wrocław,dolnośląskie

8 800 zł2 000 m² 4,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do dzierżawy utwardzone i nieutwardzone place o powierzchni: - 6000 mkw - 3300 mkw - 2200 mkw - 2000 mkw - 1500 mkw - inne. Place położone w kompleksie budowlano-magazynowym przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Olszewskiego

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł74 m² 47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 4 pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą na zielonym Biskupinie. W pobliżu wielu wrocławskich uczelni awf, politechnika, akademia Medycznej, uniwersytet Przyrodniczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

7 997 zł99 m² 81,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Piękny dom do wynajęcia ok. Grota Roweckiego!. Polecam na wynajem duży dom ok. Grota Roweckiego/ Kurpiów. Top Dół: -salon z aneksem kuchennym -garderoba -łazienka z prysznicem Ogród góra:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubuska

Wrocław,dolnośląskie

2 000 zł45 m² 44,42 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Gorąco polecam mieszkanie trzy pokojowe położone we Wrocławiu przy ul. Lubuskiej Mieszkanie składa się z: - salon - sypialnia - pokój - kuchnia - łazienka Opłaty 2000 zł + czynsz około 500 zł +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł58 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie z balkonem w bardzo dobrej lokalizacji, tuż przy Parku Słowiańakim. # # # Zwierzęta mile widziane. Opiekun oferty T: mieszkanie 3 pok (58m2),urządzone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

6 999 zł99 m² 70,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Lux Piękny dom do wynajęcia ok. Grota Roweckiego! Polecam na wynajem duży dom ok. Grota Roweckiego/ Kurpiów. Dół: -salon z aneksem kuchennym -garderoba -łazienka z prysznicem Ogród góra: -3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

4 500 zł107 m² 42,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w Kątach Wrocławskich - taras 30mkw! Jeśli szukasz przestronnego mieszkania w dobrej lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie! 107-metrowe mieszkanie w Kątach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kolorowa

Wysoka,dolnośląskie

8 000 zł174 m² 45,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Looking for apartment? - we will help you to find perfect place- call us! Piękny dom w zabudowie szeregowej do wynajęcia! Lokalizacja: ołtaszyn/ Wysoka, ul. Kolorowa Ilość pokoi: 5 Metraż: 174 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 800 zł28 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

5min od pl. JP 2, 10 min od Rynku, mieszkanie odnowione, nowe meble w pokoju, spora piwniczka. Mieszkanie ciche i kameralne, kuchnia że sprzętami I naczyniami. Internet światłowodowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnią i dużym balkonem. W pełni wyposażone we wszystkie potrzebne sprzęty typu: lodówka, zmywarka, pralka itp. Okolica z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grunwaldzki

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł64 m² 46,80 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie przy Placu Grunwaldzkim - 3 niezależne pokoje - do wejścia od zaraz. Komunikacja miejska (autobus i tramwaj), 3 pokoje, w tym jeden duży, dwuosobowy. Mieszkanie jest wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Smardzowska

Wrocław,dolnośląskie

7 500 zł200 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 456 m²

Do wynajęcia dom w wysokim standardzie na południu Wrocławia! *prowizję pośrednictwa pokrywa właściciel* Polecam urządzony w nowoczesnym stylu w wysokim standardzie Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeździecka

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł59 m² 60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie o powierzchni 58,79m2 w kameralnym budynku w dzielnicy Krzyki, partynice ul. Jeździecka. Do lokalu przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Władysława Łokietka

Wrocław,dolnośląskie

700 zł11 m²

 

Piętro:1/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:900 zł

Do wynajęcia od zaraz przytulny pokój o pow. 11 m2, w mieszkaniu 2 pokojowym (łącznie 58 m2). W pobliżu Uniwersytet Wrocławski, rynek w odległości około 8 min pieszo. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł66 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! do wprowadzenia od zaraz Serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:11/19

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Serdecznie polecam stylowe mieszkanie, w prestiżowej lokalizacji atal towers II, tuż nad Odrą, zaraz obok wrocławskiego Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Lubin,dolnośląskie

1 500 zł39 m² 38,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 39,40 m2 na pierwszym piętrze umeblowane z balkonem w Lubinie os. Świerczewskiego koło galerii Nieruchomość składa się z kuchni częściowo otwartej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Boleslavia Nieruchomości zaprasza Państwa do wynajęcia luksusowego apartamentu usytuowanego na parterze w budynku wolnostojącym, dwukondygnacyjnym z ogrodem, miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Celtycka

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł74 m² 29,73 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia nowoczesne przestronne mieszkanie 3-pokojowe. *Miejskie ogrzewanie. *74m2, pierwsze piętro z balkonem. *W pobliżu Uniwersytet Wrocławski. Wyposażenie: *pokój: regały,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij