dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty wynajmu nieruchomości

4 224 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 224 ogłoszenia

1 650 zł24 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne od 2026-05-25! Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ul. Nyska 28 we Wrocławiu. Nieruchomość: powierzchnia 24 m2. Piętro 1. Ogrzewanie elektryczne. Możliwość swobodnego.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²99 m² 4 950 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 84 mkw w rejonie jego skład wchodzą 3 pomieszczenia biurowe o powierzchni: 39, 29, 22 i 16 mkw oraz duży aneks kuchenny ( 20 mkw). Do.

Szczegóły ogłoszenia

14,04 zł/m²79 m² 1 109 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokalu o powierzchni 79,25 m2 w budynku dworca Ścinawka Średnia, przy ul. Kolejowej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

37,50 zł/m²40 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni około 40 m , położony w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Wałbrzycha przy ul. Garbarskiej 1, tuż przy samym Rynku. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

*** W pełni rozkładowe mieszkanie, idealne dla rodziny, super lokalizacja, słoneczny duży balkon, szkoły, przedszkola, sklepy, komunikacja tramwajowa I autobusowa, do centrum 1o minut***.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wrocław-Ołbin-dwupokojowe, oddzielna kuchnia. Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 66 m , składające się z dwóch niezależnych pokoi, zlokalizowane przy ul. Daszyńskiego we.

Szczegóły ogłoszenia

18 500 zł4 300 m² 4,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu terenu zlokalizowany na działce oznaczonej geodezyjnie numerem 2/20 am 2 obr. Muchobór Mały, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy do wynajęcia nowoczesne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie, położone.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 333m2/ Ul. Młynarska 3 przy Rynku/ Wałbrzych/ Bez prowizji do wynajęcia działka O powierzchni 333M2 W ścisłym centrum wałbrzycha przy rynku. Działka zlokalizowana przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

19,38 zł/m²800 m² 15 500 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Magazyn około 800 mkw z zapleczem socjalnym plus dwa pokoje biurowe. Posadzka bezpyłowa. Dwie bramy wjazdowe Ogrzewanie Doświetlenie oknami Pomieszczenia socjalne i biurowe przy hali. Przed halą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament 3 pokojowy z balkonem i miejscem parkingowym (pierwszy wynajem) 3000 zł + opłaty. Oferowane mieszkanie o powierzchni 46 m2 wypełnia salon wyposażony w kino.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł38,17 m² 45,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: stare Miasto/ ul. Długa Metraż: 38,17 m2 mkw Kuchnia:aneks Piętro: 1 * liczba pokoi :2 Informacje dodatkowe: mieszkanie dostępne od 1 maja. Do mieszkania przynależy piwnica. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

56 zł/m²71 m² 3 976 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia wyposażony lokal biurowy o metrażu 71m2 w biurowcu zlokalizowanym w samym centrum Wrocławia. Układ pomieszczeń: - open space - Sala konferencyjna - Aneks kuchenny Części.

Szczegóły ogłoszenia

44,66 zł/m²103 m² 4 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Opiekun oferty Paweł Grzesik tel.   lokal użytkowy dostępny od zaraz Oferuję na wynajem lokal użytkowy w cichej i spokojnej okolicy w dzielnicy Krzyki, boczna ul. Przyjaźni.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł250 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Lokal, produkcyjny, magazynowy ogrzewany, czysty, odnowiony. W skład powierzchni wchodzi mały socjal, toaleta kuchnia. dostep do światlla poprzez okna. Calosc około 250 mkw, ale jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

110,03 zł/m²109,97 m² 12 100 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Do wynajęcia lokal handlowo - usługowy o powierzchni 109,97 m2 na terenie Olimpia Port w Swojczycach. Otoczenie nieruchomości: otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajmu lokal użytkowy o powierzchni 28,10 m2, znajdujący się we Wrocławiu przy ul. Traugutta. Lokal był użytkowany jako pub - salon gier, składa się z pomieszczenia sali gier oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł46 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 46 m , zlokalizowane przy ul. Reja we Wrocławiu. To doskonała propozycja dla studentów oraz osób pracujących, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy idealny pod każdą działalność gospodarczą. Do niedawna prowadzony był tam bar/restauracja Lokal mieści się przy ulicy Palisadowej 19 w dzielnicy Podzamcze,.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 zł66 m² 78,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę najmu wyjątkowego lokalu zlokalizowanego w samym sercu miasta, przy Placu Dominikańskim oraz ulicy Krawieckiej, w prestiżowej inwestycji Justin Center. To.

Szczegóły ogłoszenia

83,96 zł/m²70,27 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na wynajem w nowej inwestycji. Atrakcyjny lokal użytkowy położony na 1 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Kiełczowie. Lokalizacja w sercu dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł62 m² 45,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dostępne od zaraz komfortowe 2-pokojowe mieszkanie położone na pięknych zielonych Karłowicach przy ul. Micińskiego - w sąsiedztwie ul. Berenta / Boya-Żeleńskiego / pl. Kromera.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: do wynajęcia wyremontowany i wyposażony apartament położony w jednej z bocznych uliczek uzdrowiska Szczawno - Zdrój nieopodal jego centrum. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł70 m² 31,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz kompleksowo umeblowanych przestronnych dwóch pokoi na wynajem w ścisłym centrum miasta? Balkon oraz I piętro to dla Ciebie parametry, które są priorytetem? Mam coś dla ciebie! ->.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł65,89 m² 54,64 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję wynajmu pięknego, narożnego mieszkania o powierzchni 66 m z oddzielną kuchnią, idealnego dla pary. Usytuowane jest przy ulicy Przyjaźni - Krzyki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłączność Do wynajęcia oferuje nieruchomość znajdująca się w Wałbrzychu w dzielnicy Szczawienko przy ul Uczniowskiej. Lokal mieszkalny o powierzchni 43 M2 składający się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

29 450 zł950 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesna hala magazynowa o powierzchni 900 m2 +50m2 część socjalno- biurowa. Obiekt zlokalizowany jest w niewielkiej odległości od drogi ekspresowej, w pełni chroniony.

Szczegóły ogłoszenia

97,55 zł/m²163 m² 15 900 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

W ofercie na wynajem lokal o powierzchni 163m2 przystosowany na działalność medyczną. Lokal podzielony na: - 5 gabinetów o pow. 15m2, 23m2, 26m2, 24m2, 22m2, - toaletę przystosowana dla.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł51,74 m² 59,91 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy do wynajęcia nowoczesny i komfortowy apartament 2-pokojowy z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

49 zł/m²241 m² 11 809 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

Polecamy do wynajęcia klimatyzowany moduł biurowy o pow. 241 mkw w komfortowym biurowcu zlokalizowany w doskonałej lokalizacji - Centrum Wrocławia okolice pl. Powstańców Śl. Moduł.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²20 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu jednego pokoju z trzech dostępnych w lokalu usługowym w doskonałej lokalizacji w Śródmieściu. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

102,90 zł/m²72,79 m² 7 490 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż wolnostojący

Nowoczesny lokal biurowy w prestiżowym ovo Wrocław | Centrum | Parking Do wynajęcia elegancki, nowoczesny lokal biurowy o powierzchni użytkowej 72,79 m2 zlokalizowany w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

990 zł650 m² 1,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

DO wynajęcia parking O pow około 650 M2 W przemysłowej cześći strzegomia pod skład lub parking dla kilku samochodów. Cena za miejsce parkingowe do negocjacji Działka ogrodzona, zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o powierzchni 38 m , usytuowane w świetnej lokalizacji przy ul. Braniborskiej 46. To jasne i ciche mieszkanie, z oknami wychodzącymi na patio, zapewni Państwu spokojny.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²45 m² 2 025 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokali z przeznaczeniem pod prowadzenie biura lub działalności handlowo-usługowej w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w ruchliwej części Ołbina, przy skrzyżowaniu ulic: jedności Narodowej, poniatowskiego, roosvelta i Oleśnickiej. Przed lokalem znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do zapoznania się z powierzchnią biurową zlokalizowaną w południowo-zachodniej części Wrocławia, nowoczesny Budynek biurowy w którym istnieje możliwość wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

104 zł/m²221 m² 22 984 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia, wrocław stare miasto. Oferujemy do wynajęcia reprezentacyjny lokal o powierzchni ok. 221 m , położony w ścisłym centrum Wrocławia w dzielnicy Stare Miasto.