dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty wynajmu nieruchomości

4 224 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 224 ogłoszenia

238,10 zł/m²21 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Wyposażony i umeblowany / gotowy lokal kosmetyczny Prezentujemy Państwu parterowy lokal z witryną o pow. 21 mkw znajdujący się w ciągu handlowo-usługowym przy ul. Traugutta. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

1-pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia do wynajęcia Polecamy do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

4 450 zł178 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o powierzchni 335 m2. Wysokość 4,5 m, posadzka przemysłowa, duża brama wjazdowa. Magazyn nieogrzewany. Obiekt położony niedaleko aow. Możliwy dojazd samochodów.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł1 000 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Hala Produkcyjno - Magazynowa. Do wynajęcia obiekt produkcyjno magazynowy. Powierzchnia 1500 m2 możliwość podziału. Wysokość 8m do 12m. Brama rozładunkowa poziom "0" o wymiarach - 4 x 4 Brak.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament z tarasem w ovo Wrocław - English version below. Feel free to call me, i speak English. Не стесняйтесь звонить, я говорю по-русски.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Na wynajem komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 45 m . Lokal znajduje się w nowym budownictwie przy ul. Waniliowej i charakteryzuje się świetnym doświetleniem dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 65 m , znajdujący się na parterze. Gotowy do użytku, idealny na prowadzenie różnorodnej działalności: usługowej, biurowej, handlowej lub.

Szczegóły ogłoszenia

124 740 zł13 860 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt magazynowo - usługowy. Z możliwością działalności sportowej. Hale - 360 m2 + 360 m2 + kontenery biurowo socjalne.około 80 m2. Wysokość hali od 3m do 5m. Plac 13860 m2 Obecnie brak planu.

Szczegóły ogłoszenia

99,01 zł/m²29,29 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy W prestiżowej kamienicy Centralna lokalizacja | Wysoki sufit 3.35m | Duży przeszklenia | Zrewitalizowana kamienica ***** ROZKŁAD POMIESZCZEŃ: Lokal składa się z: * Przestronnej sali.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł57 m² 50,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność, tylko najem długoterminowy, dostępny od 1 lipca 2026 roku Nowoczesne studio o powierzchni ok. 57 m 2 położone na III piętrze zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

52,73 zł/m²19,50 m² 1 028 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 19,50 m2. Do ceny należy doliczyć: - 20% powierzchni za udział w częściach wspólnych - 23,30 zł.

Szczegóły ogłoszenia

36,36 zł/m²110 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal po generalnym remoncie - 110 m 2. Lokalizacja: ul. Armii Krajowej, lubin. Idealny pod prowadzenie: - zajęć nie generujących dużego hałasu np.: zajęcia jogi, - szkoleń teoretycznych np.: do.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł260 m² 7,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala o pow. 260m2 Położona w Lubinie - dojazd drogą asfaltową. Trzy duże pomieszczenia produkcyjne oraz zaplecze socjalno - sanitarne. Obiekt nadaje się na wszelkiego rodzaju produkcję, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

28,61 zł/m²122,32 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia dwupoziomowy lokal na Starym Mieście w Głogowie. Lokal usługowy o powierzchni 122.32m w którym można prowadzić działalność biurową, medyczną, handlowa lub.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł1 800 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Budynek w centrum Legnicy o powierzchni 1800 mkw. Obiekt posiada 4 kondygnacje które składają się z otwartych przestrzeni, dwa piętra po 400 mkw i 2 piętra po 500mkw. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

79,60 zł/m²405 m² 32 240 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy położony w bezpośredniej bliskości centrum handlowego Magnolia Park. Lokalizacja zapewnia bardzo dobrą widoczność oraz duży ruch pieszy, co czyni nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty Jakub Kruszyński Tel.   Do wynajęcia lokal biurowy znajdujący się w nowoczesnym budynku oddanym do użytku w 2023 roku. Nieruchomość doskonale sprawdzi się jako.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty Jakub Kruszyński   Mieszkanie podzielone na 7 niezależnych kawalerek! Opis lokalizacji: aleja Generała Józefa Hallera to jedna z głównych arterii Wrocławia, położona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pokój! Cena najmu - bez dodatkowych opłat! Cena oferty dotyczy pokoju! Do wynajęcia pokój, dodatkowo wspólna kuchnia, dwie łazienki oraz dwie toalety, pomieszczenie gospodarcze - pralnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal do wynajęcia Wrocław, śródmieście/sępolno Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni 293 m , usytuowany na parterze nowoczesnego budynku handlowo-usługowo-mieszkaniowego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

61,29 zł/m²155 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni 155 m z dużym potencjałem aranżacyjnym, idealny pod działalność biurową, usługową lub jako przestrzeń typu showroom. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

15,01 zł/m²102,58 m² 1 540 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu lokalu użytkowego o pow. 102,58m2. Lokal mieści się na pierwszym piętrze budynku dworca pkp.

Szczegóły ogłoszenia

23 764 zł633 m² 37,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesna hala magazynowa w standardzie A z powierzchnią biurową. Hala 481 m powierzchnia socjalno- biurowa 152 m, , oferowana powierzchnia znajduje się zaledwie kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuje ciekawe , urządzone z dużym wyczuciem mieszkanie położone w Szczawnie Zdroju. Mieszkanie położone na drugim piętrze , składa się z : widnej kuchni , pokoju ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Top oferta najmu I 2-pok I centrum wrocławia Do wynajęcia jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 42 m , położone w jednej z najbardziej klimatycznych części.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Cały parter w budynku do wynajęcia Zapraszam wszystkich, którzy chcieliby zacząć, rozwinąć lub przenieść swoją działalność gospodarczą, ponieważ w swojej ofercie posiadamy lokal do.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł94 m² 38,30 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia apartament w centrum Świdnicy-nowy budynek. Budynek z windą. Lokal mieszkalny o powierzchnii 94m 2 : salon z kuchnią i bardzo dużym balkonem, trzy sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa